خرید زمین در ایزدشهر | فروش و قیمت انواع زمین ساحلی و شهرکی و جنگلی

خرید زمین در ایزدشهر و یا خرید ویلا در ایزدشهر هردو از گزینه های سرمایه گذاری در این شهر می باشد. اگر شما هم به  دنبال خرید و فروش ملک در شمال هستید به شما پیشنهاد می کنیم با مشاورین املاک ویهان ویلا تماس بگیرید. ما با بررسی شرایط، سلیقه و بودجه شما، گزینه های متفاوتی را پیش روی شما قرار خواهیم داد. شما همچنین می توانید در سایت ما جستجو کنید خانه ایده آل خود را پیدا کنید و با مشاورین ما تماس بگیرید.

خرید زمین 406 متری در ایزدشهر
زمین
کد ملک: Za5077
406 متراژ
قیمت: 48,700,000,000
مشاهده جزئیات

خرید زمین درایزدشهر

ایزدشهر یکی از شهرهای استان مازندران و در نزدیکی شهر نور و محمودآباد می باشد که هم زمین های ساحلی و هم زمین های جنگلی عالی برای خرید دارند. شما می توانید زمین های جنگلی با متراژ بالا بخرید و کاخ ویلا با ویوی ابدی جنگل بسازید. مشاورین املاک ویهان با تسلطی که به این شهردارند بهترین گزینه ها را به شما معرفی می کنند.

بهترین مناطق ایزدشهر برای خرید زمین کجاست؟


ایزدشهر به عنوان منطقه‌ای برند و دارای شهرک های ساحلی متفاوت مانند شهرک پزشکان، شهرک ایزدشهر، شهرک آکام شهر، شهرک آبی کنار و شهرک امیرآباد است که نزدیک به دریا و به عنوان شهر ساحلی و نزدیک به جنگل دارای منابع جذب تفریحی و توریستی می باشد.

چرا در ایزدشهر زمین بخریم؟


همانطور که قبلا نیز گفته شد ایزدشهر بین شهرهای نور و محمودآباد واقع شده است و یک شهر گردشگری است. ایزدشهر به دلیل موقعیت جغرافیایی خوبی که دارد یک شهر در حال رشد می باشد که برای سرمایه گذاری بسیار مناسب می باشد. برخلاف گذشته، نگاه خریداران ملک در مازندران دیگر صرفاً به مناطقی مثل نوشهر، محمودآباد، نور و … معطوف نیست. حالا رفته ‌رفته نام ایزدشهر هم بر سر زبان‌ها افتاده و تقاضا برای خرید ویلا و زمین در این منطقه زیبا شدیداً افزایش پیدا کرده است.

 

چرا در ایزدشهر زمین بخریم؟

 

سرمایه گذاری در ایزدشهر


خرید زمین در مازندران قطعا یک سرمایه گذاری می باشد اما اگر می خواهید ارزش زمین شما در چندسال با شیب تندتری افزایش یابد ایزدشهر یکی از بهترین گزینه هاست. البته عوامل متعددی بر میزان رشد قیمت موثر می باشد اما خرید ملک در مناطقی که استعداد بیشتری برای جذب سرمایه دارند معمولا با سرعت بیشتری رشد می کنند.

خرید زمین برای ساخت ویلا در ایزدشهر


داشتن ویلای شخصی برای دوری از مشکلات و هیاهوی زندگی شهری و سپری کردن اوقات فراغت یک تصویر بسیار زیبایی و هیجان انگیز می باشد. خیلی از افراد علاقه مندن که در ویلایی که سکونت می کنند متناسب با علایق و سلیقه آنها باشد برای همین بجای اینکه به دنبال ویلای ساخته شده باشند ویلای اختصاصی خود را می سازند. که این امر مستلزم خرید زمینی خوش نقشه و قانونی که بتوان برای پیاده سازی ایده های خلاقانه خود زیر ساخت های لازم را داشته باشد. در چنین شرایطی شهرهایی مثل ایزدشهر که در مجاورت دریا قرار گرفته‌اند، گزینه‌های ایده‌آل‌ تری به نظر می‌رسند.

چند نکته مهم برای خرید زمین در ایزدشهر


- قیمت زمین در مناطق ساحلی ایزدشهر و مناطقی که فاصله ی کمی با ساحل دارند بالاست؛ اگر ساحلی بودن زمین برای شما الویت ندارد می توانید برای خرید زمین جنگلی در ایزدشهر اقدام کنید.
- زمین‌های بسیار ارزان، گزینه‌های خوبی برای خرید نیستند. اکثر این زمین‌ها یا مشکل قانونی دارند یا فاقد مجوز کاربری هستند. ارزان بودن، هرگز نباید دلیلی برای یک سرمایه‌گذاری بد و زیان ده باشد.
- اگر می خواهید در مقیاس گسترده ویلا بسازید باید در جست و جوی زمین های شهرکی در ایزدشهر باشید.
- اگر شما قصد ساخت پروژه های تفریحی و تجاری را در ایزدشهردارید حتما اطمینان حاصل کنین تا مجوز کاربری مورد نظر را داشته باشد.