خرید زمین در سرخرود | فروش و قیمت انواع زمین ساحلی و شهرکی و جنگلی

خرید زمین در سرخرود فرصت مناسبی را برای سرمایه گذاران در شهر مازندران فراهم کرده است. سرمایه گذاری باخرید زمین در منطقه سرخرود میتواند باعث رونق تجاری و مسکونی این منطقه گردد. شما می توانید برای خرید زمین در سرخرود و مازندران با مشاورین ویهان ویلا تماس بگیرید.  مشاورین ما با اطلاعاتی که از منطقه دارند بهترین زمین ها در بهترین مناطق به شما معرفی خواهند کرد. 

خرید زمین در سرخرود


خرید زمین در سرخرود فرصت مناسبی را برای سرمایه گذاران در شهر مازندران فراهم کرده است. سرمایه گذاری باخرید زمین در منطقه سرخرود میتواند باعث رونق تجاری و مسکونی این منطقه گردد. در این منطقه زمین بامتراژ بالا موجود می باشد. میتوان گفت این شهر یکی از شهر های مناسب و لاکچری در مازندران می باشد. این منطقه به دلیل موقعیت مکانی مناسب و پتانسیل بالای آن برای جذب گردشگر روزانه دارای شرایط بهتری شده و خریدن زمین در برابر خرید ویلا و... در این منطقه مطرح می باشد. مشتریان در رابطه با خرید ویلا معمولا به دنبال این هستند که ملکی را خریداری کنند که دارای کمترین فاصله به دریا باشد. علاوه بر خرید ویلا میتوان در این منطقه ساختمانی نوساز راخریداری و در زمانی کوتاه به منطقه ای با بهترین شرایط آب و هوایی سفر کرد.

انواع کاربری زمین در سرخرود


کاربری کشاورزی زمین:

اینگونه زمین ها خود به دو دسته: زمین های زراعی وباغی تقسیم می شوند. در شمال به زمین هایی که دارای درختان میوه باشند باغ می گویند، ولی به زمین هایی با کاربری که محصولاتی مانند برنج، گندم ، ذرت می دهند، زمین های زراعی می گویند.

کاربری مسکونی:

اینگونه زمین ها دارای مجوز ساخت وساز بوده و اجازه اینکار به آنها داده شده است. و این محل هامی توانند برای زندگی مناسب باشند.

 

خرید زمین در سرخرود

 

کاربری تجاری زمین:

هدف از این زمین ها، راه اندازی کسب و کار می باشد، میتوان آنها رابه رستوران یا مغازهای تبدیل کرد، حتی میتوان با آن به امور خدماتی پرداخت. برای شروع کار در اینگونه زمین ها علاوه بر کاربری زمین به مجوز تجاری برای ملک نیز، لازم می باشد.

زمین دارای کاربری صنعتی:

این نوع زمین ها دارای کاربری صنعتی می باشند که در برگیرنده انواع زمین ها و یاساختمان های دارای مجوز برای فعالیت های صنعتی از جمله کارخانه ها، تعمیرگاه ها و... می باشند.

زمین بدون کاربری:

برخی زمین ها بدین شکل می باشند، که یا به عنوان ذخیره شهرداری شناخته می شوند ویا کاربری برای آنها تعریف نشده است.

خرید زمین ساحلی در خط دریای سرخرود


به طور کلی در شمال به زمین هایی که در خط ساحل بوده و فاصله اندکی با دریا دارند، زمین های ساحلی می گویند. این زمین ها در مقایسه با زمین های جنگلی محبوبیت بیشتری دارند، زیرامکان دل انگیزتری برای ساخت ویلا می باشند. از لحاظ قیمتی نیز میتوان گفت ارزش ویلا ها درزمین های ساحلی نسبت به ویلا های جنگلی بیشتر خواهد بود. هرگاه زمین های ساحلی دستخوش ساخت وساز شوند، به سرعت رشد کرده وافزایش قیمت پیدا می کنند، که در نهایت افراد زیادی مشتاق برای خرید زمین در این مناطق می شوند. مشکلی که میتوان گفت این مناطق دارا هستند، هوای شرجی آن است. به صورتیکه این هوا باعث می شود زمین های ساحلی، تاثیری بر خرابی ویلاهای ساحلی شوند.

خرید زمین شهرکی در سرخرود


حالتی دیگر از خرید زمین در سرخرود، زمین های شهرکی می باشند، که وضعیت سند این زمین ها بسیار اهمیت دارد. سند خوش قواره وسند داردر سرخرود که دارای مجوز بهره برداریست، موردی مناسب می باشد. در هنگام خرید زمین شهرکی ارزان به این نکات توجه کنید که سند زمین باید معتبر و قانونی باشد. ( استعلام وضعیت سند های سرخرودرا میتوان ازشهرداری محمودآباد پیگیر شد.)

 

خرید زمین شهرکی در سرخرود

 

در سرخرود زمین بخریم یا ویلا؟


با توجه به شرایط آب و هوایی و منطقه ای شمال کشور بالاخص سرخرود در مازندران، خرید زمین میتواند به عنوان سرمایه گذاری و در نهایت ساخت وساز آن و لذت بردن ازسود آن دانست. همچنین در گزینه ای بهتر می توان باخرید ویلا در سرخرود سرمایه خود را حفظ و آینده را زیباتر کنید. چرا که با گذشتن زمان، ارزش ویلا دوچندان شده و علاوه بر سرمایه گذاری دارای پول بیشتری خواهید بود.

چطور زمین ارزان در سرخرود بخریم؟


در متراژهای کمتر معمولا زمین ارزان یافت می شود. برای خرید زمین ارزان سعی کنید به نکاتی مهم توجه کنید که سند زمین باید معتبر وقانونی باشد. زمین داخل بافت شهری سرخرود ارزانتر است و باید دانست که اگر موقعیت زمین در روستای دورتر از منطقه شهری باشد، ارزان تر نیز خواهد بود. برای مثال میتوان گفت قیمت خرید زمین در سرخرود در روستای افرا سرا، ارزان تر از قیمت زمین های سرخرود در روستای چاکسر می باشد. چاکسر به ساحل دریا نزدیک تر است اما افرا سرا یک منطقه جنگلی واقع در جنوب سرخرود چندین کیلومتر دورتر می باشد.

چرا باید در سرخرود زمین بخریم؟


به دلیل استقبال گسترده مردم از شهرهای شمالی، ساخت وساز درآنها زیاد و میتوان انواع ویلا ها وشهرها را در آن مشاهده کرد. در بین شهرهایی که وجود دارند، شهر سرخرود میتواند یک محل مناسب برای خرید زمینی مناسب باشد. این شهر دارای جاذبه های گردشگری فراوان بوده و بین شهرهای محمودآباد و فریدون کنار قرار دارد. از مکان های زیبای آن میتوان ساحل دل انگیزش را نام برد که بسیار پرطرفدار است. در این شهر زمین ها برای کاربری های متفاوتی وجود دارند و خرید زمین بستگی به هدف شما خواهدداشت.

قیمت زمین در سرخرود چطور محاسبه می شود؟


بررسی ها نشان می دهد که خرید خانه و ویلا و یا حتی زمین در این بخش میتواند بسته به نوع و متراژ و محل قرارگیری متغیر باشد. اگر در سرخرود ویلا هر چه به دریا نزدیک تر باشد قیمت گران تری به نسبت ویلا درون شهر خواهد داشت و یا هرچه به جنگل نزدیک باشد نرخ دیگری خواهدداشت.

بهترین مناطق سرخرود برای خرید زمین کجاست؟


یکی از مناطق مناسب سرخرود برای خرید زمین خط دریای سرخرود است. این منطقه نام های دیگری از جمله بلواردریا یا میدان قوری نیز میتوان نام برد. در این ناحیه امکانات رفاهی مناسبی وجود دارد و معماری و محوطه سازی به سبک امروزی انجام شده است.
منطقه ای زیبای دیگر که مناسب برای خرید زمین است خانه دریا می باشد. این منطقه از لحاظ جغرافیایی جز مناطق خوب محسوب می شود. دارای آب و هوای معتدل بوده و گزینه خوبی برای خرید ملک می باشد.
در نهایت میتوان گفت هم خرید ویلا وهم زمین برای سرمایه گذاری در سرخرود مناسب هستند و می‌توانند بودجه مالی سرمایه گذار را در آینده چند برابر کنند. حتی اگر تصمیم داشته باشید ویلای خود را در آینده بفروشید، خرید ملک به نفع شما خواهد بود. پس درنگ نکرده ‌وهرچه زودتر این کارراانجام دهید.