خرید زمین در نور | فروش و قیمت انواع زمین ساحلی و شهرکی و جنگلی

خرید زمین در نور، در قلب مازندران یکی از گزینه های مناسب برای سرمایه گذاری می باشد. شما برای اینکه ملک مورد نظر خود را بیابید، نیاز به مشاورین املاک مطمئنی دارید که شما را در این راه راهنمایی کنند. مشاورین و کارشناسان ما در ویهان ویلا با اطلاعات جامع ایی که از شهر دارند و مبا توجه به بودجه ی مالی و سلیقه ی شما بهترین گزینه ها را به شما معرفی خواهند کرد. 

خرید زمین 297 متری در نور
زمین
کد ملک: Z2577
297 متراژ
قیمت: 20,800,000,000
مشاهده جزئیات
خرید زمین 280 متری در نور
زمین
کد ملک: Z2379
280 متراژ
قیمت: 11,200,000,000
مشاهده جزئیات
فروش زمین 280 متری در نور
زمین
کد ملک: Z2378
280 متراژ
قیمت: 11,200,000,000
مشاهده جزئیات
خرید زمین 4000 متری در نور
زمین
کد ملک: Z2182
4000 متراژ
قیمت: 160,000,000,000
مشاهده جزئیات
خرید زمین 235 متری در نور
زمین
کد ملک: Z2026
235 متراژ
قیمت: 2,115,000,000
مشاهده جزئیات
خرید زمین 240 متری در نور
زمین
کد ملک: Z2025
240 متراژ
قیمت: 2,400,000,000
مشاهده جزئیات
خرید زمین 225 متری در در نور
زمین
کد ملک: Z1776
255 متراژ
قیمت: 10,200,000,000
مشاهده جزئیات

شهر نور یکی از پرطرفدارترین شهرهای مازندران برای خرید ملک و سرمایه گذاری می باشد. نکته ی مهم در مورد این شهر این است که دریا و جنگل در چند قدمی هم قرار دارند و همین امر سبب شده تا سالانه گردشگران زیادی به این شهر بیایند.
هرروز علاقه مندان زیادی برای خرید ملک به این شهر می آیند و هرچه تقاضا بیشتر باشد ارزش ملک یشتر می شود بنابراین شما حتی اگر قصد سکونت در این شهر را نداشته باشید مالک ملکی می شوید که روزانه بر قیمت آن افزوده می شود.

خرید زمین ساحلی در نور


تمام مساحت شمالی شهرستان نور به دریای خزر ختم می شود به همین دلیل پیدا کردن زمین های ساحلی در این شهر به آسانی یافت می شود. با خرید زمین ساحلی و ساخت ویلا، شما یک ویوی ابدی به دریای خزر دارید. بعضی زمین ها شهرکی می باشند و به این ترتیب شما می توانید ساخت و ساز ویلاهای شهرکی را توسعه دهید. برای خرید زمین ساحلی حتما به فاصلهی زمین تا ساحل دقت داشته باشید و دارای سند باشد. در این صورت امجوزهای ساخت را بدون مشکل می توانید دریافت کنید.

خرید زمین جنگلی در نور


خرید زمین های جنگلی در داخل بافت و یا زمین هایی که پلاک یک جنگل می باشند ارزش زیادی دارند. شما می توانید با خرید زمین های جنگلی و ساخت ویلا های دوبلکس، تریبلکس و فلت یک ویوی ابدی از جنگل را برای خود داشته باشید. برای اطلاعات بیشتر و بازدید از زمین ها می توانید با مشاورین املاک ویهان ویلا تماس بگیرید.

 

خرید زمین جنگلی در نور

 

بهترین مناطق نور برای خرید زمین کجاست؟


شهر نور به دلیل همجواری با دریای خزر، زمین های ساحلی به آسانی یافت می شود و بهترین و پرطرفدارترین مناطق نور برای خرید زمین محسوب می شوند. علاوه بر زمین های ساحلی شما در نور می توانید زمین های جنگلی با قیمت های متنوع نیز بیابید. برای اطلاعات بیشتر در مورد مناطق مختلف نور و خرید زمین و ویلا با مشاورین ویهان ویلا تماس بگیرید تا شما را در این خرید راهنمایی کنند.

مهم ترین مزایای خرید زمین در نور چیست؟


با خرید زمین در نور و ساخت ویلا علاوه بر داشتن یک ویلای اختصاصی برای خود و یک سرمایه گذاری مطمئن، یک ویوی ابدی به دریا و جنگل خواهید داشت. اینها از امتیازات مثبت برای سکونت در نور می باشد. علاوه بر این شما می توانید با خرید زمین در نور یک کسب و کار راه اندازی کنید که علاوه بر کمک به وضعیت اقتصادی منطقه یک سودآوری برای شما خواهد داشت.

برای خرید زمین در نور به چه نکاتی توجه کنیم؟


قبل از خرید زمین در نور اول مشخص کنید که چه نوع بهره وری از زمینی می خواهید داشته باشید. زیرا در شمال زمین های متنوعی وجود دارد بعضی زمین ها در بافت هستند و بعضی خارج از بافت، بعضی زمین ها سنددارند و بعضی دیگر سند شورایی یا مشاعی دارند و یا ممکن است زمین ها مجوز بهره برداری نداشته باشند و یا اینکه قیمت زمین به قدری ارزان است که شما دچار تردید می شوید!
اگر برای کاربری مسکونی و ساخت ویلا به دنبال زمین هستید حتما نوع سند، متراژ و مسیرهای دسترسی توجه کنید و حتما قبل از خرید از شهرداری استعلام بگیرید.

قیمت خرید زمین در نور به چه عواملی بستگی دارد؟


قیمت خرید زمین در نور به عوامل متعدد مانند موقعیت مکانی ملک، متراژ، نوع سند و... بستگی دارد. زمین های ساحلی و جنگلی از قیمت بیشتری برخوردارند. اگر شما به دنبال زمین ارزان قیمت در نور هستید حتما با مشاورین ما تماس بگیرید آنها بهترین گزینه ها را به شما معرفی خواهند کرد.